Kto sme?

Naša cesta...

Začiatok našej cesty sa datuje do roku 2010. Boli to voľnočasové aktivity ako napríklad bežky, vysokohorská turistika a prevažne pešia turistika zameraná na kultúrno-poznávaciu činnosť. Od roku 2015 sa ale cyklistika stala našou nosnou a základnou činnosťou,  pri ktorej sme do teraz, a je zdrojom vášne, radosti a palivom pre naše telo a ducha.

So srdcom technika a malým odstupom času sme otvorili dvere do ďalšej komnaty –  starostlivosť o naše bicykle, základná údržba a jednoduché opravy. Veď bicykel je predsa nádherný a jednoduchý stroj, ktorý nám vie ukázať krásny kus sveta, ale nie je to perpetuum mobile a treba mu dať aj trocha lásky. Ale myslím si, že za tie zážitky a spomienky to stojí za to i keď nie vždy náš dvojkolesový kamarát chce s nami spolupracovať. Týmto sme začali písať novú kapitolu v našich životoch, pretože časom sa z jednoduchých opráv stali zložitejšie a komplexnejšie opravy a vylepšenia našich dvojkolesových „tátošov“. A keď sa nazbieralo dostatok skúsenosti a odvahy, tak sme sa rozhodli venovať tejto oblasti naplno a prišli sme na trh so svojou „kožou“ a menom, a to v podobe našej predajne, servisu, poradenstva a iných služieb.

Ďalším významným bodom bolo v roku 2020 založenie nášho vlastného súťažného oddielu v  klube, ktorý ako dúfame bude prinášať radosť a možno aj adrenalínovejšie spomienky na cyklistiku z iného uhla. To ale neznamená, že sa nevenujeme aj iným voľnočasovým aktivitám. Stále sa radi ideme prejsť, pozrieť si pamiatky, ísť v zime na svah alebo na bežky. V skratke máme radi pohyb, a keď na staré kolená budeme sedieť s rodinou pri pekne žiarivom kozube tak budeme mať na čo spomínať.

Tak toto sme my CykloČajky. Ešte nevieme čo má pre nás pripravený zajtrajšok, no vieme určite, že ak sa na neho budeme pozerať z chrbta nášho verného kamaráta – bicykla, tak to bude určite zaujímavá a pekná jazda životom, a budeme sa tešiť ak sa k nám pripojíte a prežijete to s nami.

Klubová aktivita : turistika, kultúrno-poznávacia činnosť

Klikni na obrázok a zisti viac !

Klubová aktivita : súťažná cyklistika

Klikni na obrázok a zisti viac !