Servis Bicyklov a E-bike

Robíme opravy a nastavenia snáď všetkých typov bicyklov. So servisom bicyklov máme viacročné skúsenosti a vieme si poradiť s každým zo vzniknutých problémov. Pravidelne sa vzdelávame ohľadne noviniek, a zúčastňujeme sa školení pre čo najlepšie znalosti v oblasti servisu bicyklov. Nastavíme, skontrolujeme celkový stav bicykla, vycentrujeme a namontujeme požadované diely.
Objednať servis

Servisujeme aj E-biky

S rastúcim dopitom po elektrobicykloch a ich servise sme pre Vás pripravili servis určený priamo pre ne. Na predajni máme nový servis priamo pre elektrobicykle a mechanikov školených zvlášť na servis elektrobicyklov rozličných značiek s motormi a akumulátormi ako Shimano, Bafang, Bosch a Yamaha. Takisto Vám ponúkame služby ako diagnostiku pohonu, diagnostiku akumulátora, firmware update.
Objednať servis

Cenník našich servisných úkonov

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
Zobraziť kompletný cenník.
Objednať servis
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
Vytvorila BigWay.sk | Marketingová agentúra s výsledkami
closearrow-circle-o-downchevron-downellipsis-vcrossmenu